АЗС призупиняють продаж преміального палива

АЗС призупиняють продаж преміального палива

Мережі автозаправних станцій ОККО, WOG та SOCAR призупинили продаж преміального дизельного палива та бензину. Це пов'язано з постановою уряду, згідно з якою з 15 травня ввела держрегулювання цін на паливо на період карантину.

Про це повідомляє «Громадське» спираючись на пресслужби ОККО, WOG та SOCAR.

Так, 15 травня в OKKO повідомили, що тимчасово призупиняють реалізацію пального PULLS 95 та PULLS Diesel. «Це пов'язано з тим, що продаж пального цих марок за ціною, встановленою Кабінетом міністрів на травень, є збитковим для мережі», — наголосили у компанії.

Мережа АЗС WOG призупинила реалізацію свого преміального пального 95 Mustang та ДП+ Mustang. Водночас компанія SOCAR заявила не лише про зупинку продажу свого преміального пального NANO 95 та Diesel Nano Extro, але й тимчасове припинення нарахування додаткових знижок для своїх клієнтів.

14 травня Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, якою запровадив граничні торговельні надбавки (націнки) на паливо на період дії карантину. Гранична надбавка тепер нараховується до середньої вартості пального, яка визначається на основі даних за попередню декаду з урахуванням акцизу та податку на додану вартість.

16 травня, 21:49 | Полтавщина | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.