Біля Лелюхівки збудують новий міст

Біля Лелюхівки збудують новий міст

Також у межах населеного пункту капітально відремонтують частину автодороги М-22 Полтава — Олександрія.

2 червня керівник Служба автомобільних доріг у Полтавській області Володимир Шарай та директор ТОВ «Ростдорстрой» Олексій Андрюшин уклали договір щодо капітального ремонту автомобільної дороги М-22 Полтава — Олександрія на ділянці км 29+000 — км 32+000.

Підряд включає в себе капремонт трьох кілометрів дорожнього полотна та будівництва мосту через річку Ворона. Ділянка починається з в’їзду в Лелюхівку, що межує з Новими Санжарами, і закінчується за Вороною.

На момент оголошення тендеру замовник оцінив вартість робіт у 157 620 000 гривень. Заявки на участь у аукціоні подали чотири компанії: турецький «Онур», українсько-німецька «Автострада», одеські «Ростдорстрой» й «Південьдортех». За результатами аукціону  перемогу здобуло ТОВ «Ростдорстрой» із пропозицією 152 894 000 гривень.

Згідно календарного плану виконання робіт, ремонт проходитиме в два етапи: із червня по грудень цього року та з січня по грудень наступного.

Проект передбачає розширення дороги, що відповідатиме сучасним нормам для трас міжнародного значення, встановлення нових зупинок, облаштування тротуарів, мережі водовідведення і освітлення.

Крім того, ТОВ «Ростдорстрой» збудує новий міст через Ворону протяжністю 77 метрів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.