Тарифи на електроенергію в Україні виростуть - регулятор

Тарифи на електроенергію в Україні виростуть - регулятор

В Україні планують вирівняти ціни на електричну енергію для населення і промисловості, що спричинить за собою підняття тарифів для побутових споживачів. Про це заявив глава Нацкомісії, що регулює сфери енергетики і комунальних послуг Валерій Тарасюк в інтерв'ю для "Економічної правди".

За його словами, на сьогоднішній день обговорюються різні моделі підвищення тарифів на електроенергію. При цьому Тарасюк не може знати, який з них буде прийнятий, тому що все залежить від рішення уряду.

– У нас немає іншого майбутнього, крім поступового вирівнювання тарифів для промисловості і населення, - акцентував глава НКРЕКУ.

На його думку, в будь-якому випадку тариф на електроенергію потрібно привести до економічно обґрунтованого рівня для всіх споживачів. У той же час, він вважає, що влада повинна забезпечити адресну допомогу споживачам, які цього дійсно потребують.

Крім того, Тарасюк назвав самообманом ситуацію, коли регулятор, уряд і учасники ринку електроенергії вважають, що людина, яка платить за електроенергію менше, отримує від цього якусь користь.

Він також прокоментував ситуацію з "зеленими" тарифами в Україні. Так, глава НКРЕКУ впевнений, що їх зниження на третину призведе всіх учасників ринку до єдиного консенсусу, адже на ринку не буде привілейованих сторін.

22 липня, 14:50 | Полтавщина | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.