Десять голів у одні ворота

Стільки м’ячів забили гравці білицького «Сокола» команді з Марківки.

24 липня відбулися ігри VІІІ туру Чемпіонату Білицької громади з футболу.

У матчі «Дрижина Гребля» проти «Червоних Квітів» дрижани перемогли з рахунком 4:3. Такий результат допоміг команді  Тараса Дриги піднятися на третю сходинку в турнірній таблиці.

Колектив із Вітрової Балки «в суху» обіграв бутенківський «Олімп» — 2:0.

У останньому турі біличани поставили рекорд за кількістю забитих голів команді з Марківки. Протягом двох 45­хвилинок «соколи» десять разів вганяли кулю у ворота суперників. Гравці «Марківки»  не спромоглися забити навіть гол престижу.

Отож, результат матчу — 10:0 на користь білицького «Сокола».

У останній день липня відбудуться матчі ІХ туру Білицької громади з футболу. «Червоні Квіти» прийматимуть  «Олімп»,  «Сокіл» відправиться у Вітрову Балку, а «Дрижина Гребля» зіграє вдома проти «Чорбівки». Початок матчів — о 18:30.

«Альтаїр» нічиєю розходиться з «Геологією»

Також у минулу суботу були зіграні чергові матчі Чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів.

Бутенківський «Альтаїр» приймав на стадіоні в Біликах новогалещинську «Геологію».

Протягом перших двадцяти хвилин «альтаїрівці» переважали гостей. Рахунок у матчі відкрив «бутенківець» Костянтин Ліщинський. Та до кінця першого тайму гра на полі вирівнялася і «геологи», фактично в роздягальню, зрівняли рахунок — 1:1.

По перерві гості випередили «Альтаїр». Та на 70­ій хвилині матчу Олександр Пилиповець із 30 метрів від воріт виконав прострільний удар і влучив у «дев’ятку». Завдяки цьому голу, рахунок став нічийним, 2:2.

До завершення поєдинку обидві команди мали шанси вийти вперед. «Геологи» навіть забили третій гол, щоправда, із положення поза грою. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию, 2:2.

Наступний матч «альтаїрівці» відпочивають, а через тиждень зіграють на виїзді проти Семенівки.