У фаворити виходять «Сокіл» і «Котовське»

Команди з Біликів і Вітрової Балки забивають у ворота суперників по п’ять голів.

Минулої суботи відбулися перші півфінальні ігри на Кубок Білицької територіальної громади з футболу. «Червоні Квіти» приймали вдома білицький «Сокіл».

За інформацією методиста гуманітарного відділу виконавчого комітету Білицької селищної ради Сергія Ананенка, обидва колективи налаштовувалися на перемогу, тому в першому таймі футболісти продемонстрували рівну гру. Щоправда, на перерву команди пішли з рахунком 2:1 на користь «соколів».

У другій 45‑хвилинці і квітяни, і біличани атакували й намагалася забити голи. Та «соколи» виявилися сильнішими і забили ще три голи господарям поля. Натомість, команда з Червоних Квітів відзначилася лише одним м’ячем. У результаті, гра завершилася з рахунком 5:2 на користь «Сокола».

Також за вихід у черговий етап кубкового турніру боролися сусіди — «Котовське» із Вітрової Балки та «Олімп» із Бутенок. Гра була напруженою та цікавою. Усе ж перевага була на боці «котовців». Як наслідок, срібні призери чемпіонату, гравці «Котовського», виявилися сильнішими і переграли суперників із результатом 5:1.

Матчі-відповіді між цими командами відбудуться в суботу, 16 жовтня, о 14:00, у Біликах та Вітровій Балці.

Фіналісти стануть відомі вже цієї неділі

На початку жовтня у Кобеляцькій громаді стартував осінній кубок із футболу серед команд колективів фізкультури. Учасниками турніру стали 10 колективів.
У  1/8  фіналу сухинівська  «Стріла» мінімально переграла «Шенгури» — 1:0, команда з Придніпрянського поступилася «Озерам» — 1:4, канавська «Оріль» програла вільховатському «Воднику» — 1:7, ФК «Козельщина» здолала рибалківський «Спартак» 5:1, лутовинівська «Спарта» перемогла «Дашківку» — 6:2, «Іванівка» позбавила «Колос» із Павлівки надії на подальшу участь у змаганнях — 3:1.

9 жовтня були зіграні поєдинки 1/4 фіналу осіннього кубка. У матчах зафіксовані такі результати: «Cтріла» (Сухинівка) — «Іванівка» — 0:2, «Водник» (Вільховатка) — «Прапор» (Підгора) — 1:4, «Спарта» (Лутовинівка) — «Урожай» (Мідянівка) — 2:3, ФК «Козельщина» — «Озера» — 1:2.

За результатами туру, до кубкового півфіналу пройшли «Прапор» — «Озера» та «Іванівка» — «Урожай». Матчі відбудуться у неділю, 17 жовтня, на міському стадіоні «Колос» об 11‑ій та 13‑ій годині.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
14 жовтня 2021, 10:00 | Кобеляки | Спорт і здоров'я