П’ять виграшних матчів і «срібні» нагороди

Вихованці Сергія Калитки стали призерами міні-футбольних змагань.

З 8 по 10 грудня в Горішніх Плавнях проходив Всеукраїнський турнір «Промінь мрії CUP» з міні-футболу серед юнаків 2009 року народження. Участь у цих змаганнях взяла команда «Лідер» Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з тренером Сергієм Калиткою. Кобелячанам у цьому турнірі протистояли команди з Кропивницького, Світловодська і Горішніх Плавнів.

У стартовому матчі Калитчиним «лідерам» протистояв горішньоплавнівський «Гірник-1». Господарі поступилися гостям із Кобеляк — 3:1. Наступний поєдинок виграли вихованці Кобеляцької ДЮСШ проти «другої» команди «гірників», розгромивши їх — 8:0.

У третьому поєдинку «лідери» перевірили, на що здатні представники Кропивницької ДЮСШ «Піонер». І знову переграли суперників — 5:3.

Далі підопічні Сергія Калитки виграли 3:1 у колективу «Гірник-Спорт», ще одних номінальних господарів.

На куражі кобеляцькі футболісти здолали одноліток «Світловодськ-2» — 3:2.

Єдиний матч, у якому поступилися «лідери», був проти команди «Світловодськ-1», котрий завершився — 1:4.

За підсумками змагань, 1 місце турніру посіла команда «Світловодськ-1». Другу сходинку і «срібні» медалі здобув колектив Кобеляцької ДЮСШ. Замкнули трійку кращих вихованці кропивницького «Піонеру».

Команди-призери були нагороджені кубками та медалями. Кращим гравцем кобеляцької команді визнали Івана Пашка, а в номінації «король сейвів» переміг Артур Молчанов, кращий гравець змагань — Максим Пивовар.

Найкращі тенісисти в «першій» школі

Днями в спортивному залі опорного закладу «Кобеляцький ліцей № 1» були проведені змагання з настільного тенісу серед 11‑річних шкіл у залік Кобеляцької громади. У них взяли участь 5 команд.

Перше місце посіли тенісисти «ліцею № 1», яких до змагань готував учитель фізичної культури Борис Андронов.

На другому місці — команда Іванівська ЗОШ, на третьому — Кобеляцького ліцею № 2.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
16 грудня 2021, 20:46 | Кобеляки | Спорт і здоров'я