Сім’ї померлих чорнобильців отримають по 3 000 гривень

Сім’ї померлих чорнобильців отримають по 3 000 гривень

За інформацією Департаменту соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації, у області розпочато виплату адресної допомоги дружинам померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Згідно пояснень прес-служби Департаменту, фінансову допомогу надаватимуть в рамках реалізації обласної комплексної програми соцзахисту населення із метою соціальної підтримки дружин померлих «чорнобильців» та сімей, у складі яких є діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою.

Працівники Департаменту та Центру з нарахування та здійснення соціальних виплат у Полтавській області проведено комплекс заходів із нарахування адресної допомоги.

Виплати отримають 1326 дружин померлих «чорнобильців» та 13 сімей, у складі яких є діти з інвалідністю. Розмір виплати складає 3000 гривень на особу.
5 травня кошти перерахували на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах та товариства «Укрпошта» для подальшого проведення виплати згідно графіків доставки.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
13 травня, 12:11 | Кобеляки | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.