Шахраї заходять із «козирів»

Шахраї заходять із «козирів»

І розсилають мешканцям Полтавської області листи від імені голови військової адміністрації з проханням про фінансову допомогу.

У понеділок, 13 червня, на офіційному сайті Полтавської ОВА була опублікована новина під назвою «Шахраї надсилають фейкові «звернення» про допомогу ЗСУ від Полтавської ОВА — жителів області закликають бути пильними».

У ній розповідається, що мешканці Полтавщини почали отримували листи, у яких їх прохають підтримати Збройні Сили України. «Звернення», що створені за зразком офіційного документа,  підписані головою ОВА Дмитром Луніним.

Тому очільник обласної військової адміністрації застеріг мешканців області, що такі листи не відповідають дійсності і є фейковими.

«Полтавська ОВА не розсилала такі документи! Це роблять шахраї, які будуть відповідати перед законом. Відповідні заяви вже у правоохоронних органів. Усім «ділкам» раджу добре подумати перед тим, як займатися справжнім мародерством», — пояснив у своєму зверненні Дмитро Лунін.

Він закликав мешканців області бути пильними та остерігатися шахраїв.  У разі отримання подібного «звернення», потрібно терміново звернутися до правоохоронних органів.

Новини та інформацію про ситуацію на Полтавщині від Полтавської ОВА Дмитро Лунін радить читати на його телеграм-каналі — t.me/DMYTROLUNIN та в соцмережах: сторінка в Інстаграмі — instagram.com/dmytro.lunin, у Фейсбуці — facebook.com/lunin.official.


Автор: Ігор Бабаєв
16 червня 2022, 16:31 | Полтавщина | Кримінал

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.