«Дрижина» зіграла проти «ПСЖ»

Минулої суботи в Дрижиній Греблі проходив благодійний футбольний матч. Місцева команда «Дрижина» приймала колектив «Полтавська спілка журналістів». Для гостей із обласного центру це вже був чотирнадцятий матч у рамках їх благодійного турне на підтримку української армії.

Протягом двох 45‑хвилинок обидва колективи демонстрували практично рівну гру. Рахунок у матчі відкрили гравці «Дрижиної». Та за короткий проміжок часу представник «ПСЖ» Роман Гришин точним ударом головою зрівняв результат — 1:1. Ударом головою встановив рівновагу. До завершення першого тайму господарі поля встигли збільшити перевагу. У одній із контратак «дрижани» точно поцілили у ворота журналістів — 2:1.

У другій половині гри забивали лише гості. Спершу після кількох спроб за «ПСЖ» відзначився Владислав Шматко. А заключним став гол Романа Гришина. І, до речі, журналіст вдруге забив головою. Отож, 3:2 — перемогла команда «ПСЖ».

Протягом футбольного матчу було зібрано 6650 гривень.

Як повідомляють гравці «ПСЖ», за 14 ігор вони мають 250 000 гривень, котрі використають на потреби Збройних Сил України.

Цієї суботи журналісти відправляться в Лутовинівку.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
15 вересня 2022, 15:43 | Карлівка | Спорт і здоров'я