БФ «Право на захист» проводить збір даних для отримання фінансової допомоги переселенцям

БФ «Право на захист» проводить збір даних для отримання фінансової допомоги переселенцям

БФ “Право на захист” у партнерстві з УВКБ ООН зараз проводить збір даних для отримання фінансової допомоги переселенцям у Полтаві (за адресою Павленківська, 3б (Пн-Пт 09:00 – 18:00) і в Кременчуці (за адресою вул. Ватутіна, 7 (Пн-Пт 08:00 – 17:00).

Слідкуйте за актуальною інформацію щодо графіку реєстрації по області тут https://t.me/unhcr_help_poltava.

Подати заявку можуть ВПО, постраждалі від воєнних дій, а також ті, хто повернувся до свого постійного місця проживання (зокрема, і з-за кордону) та має певні категорії вразливостей. Наприклад:

  • родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);
  • родина, яку очолює одна/кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією чи кількома дітьми віком до 18 років;
  • родина з однією або кількома особами з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання тощо);
  • прийомні сім’ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

Якщо ви були зараховані на фінансову допомогу в розмірі 2220 грн/особа/місяць від іншого агентства ООН/гуманітарної організації, ви не можете бути зараховані на допомогу УВКБ ООН. Це один і той самий вид  допомоги, який реалізують різні агентства.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.