«Осінній кубок» здобув білицький «Сокіл»

У підсумковому поєдинку «соколи» не залишили суперникам жодного шансу на перемогу.

Протягом п’яти тижнів у Білицькій громаді тривав розіграш «Осіннього кубка» з футболу.

Минулої суботи, 28 жовтня, на центральному стадіоні селища відбувся заключний етап футбольного турніру.

За результатами проведених матчів, до фінальної частини пробилися білицький «Сокіл» і «Червоні Квіти».

Біличани на цей поєдинок вийшли, як говорять, заряджені на перемогу. Вони відкрили рахунок у матчі, а до завершення першої 45-хвилинки подвоїли свій результат. Тобто, на перерву команди пішли з рахунком 2:0 на користь «соколів».

За час перерви тренеру квітян не вдалося налаштувати свою команду, так як після свистка головного арбітра біличани знову перейшли до атак. І не прогадали з вибраною тактикою. Адже до завершення вирішальної зустрічі відзначилися ще трьома забитими м’ячами.

Отож, 5:0 — «Сокіл» здобуває головний осінній трофей великого футболу.

По завершенню поєдинку методист гуманітарного відділу Сергій Ананенко нагородив команди дипломами, а «соколяни» додатково отримали перехідний кубок і м’ячі.

Також організатори відзначили кращих футболістів. Кращим гравцем став Михайло Білокінь («Червоні Квіти»), воротарем — Віталій Якименко («Сокіл»), бомбардиром — Владислав Корнієнко («Сокіл»), захисником — Владислав Савченко («Сокіл»).

Крім того, усі команди-учасниці кубкового турніру отримали футбольні м’ячі.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
3 листопада 2022, 11:35 | Кобеляки | Спорт і здоров'я