В області почали працювати над внесенням змін до Стратегії регіонального розвитку Полтавщини

В області почали працювати над внесенням змін до Стратегії регіонального розвитку Полтавщини

У Полтавській ОВА відбулося організаційне засідання робочої групи з розробки Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки.

Як зазначив начальник обласної військової адміністрації Дмитро Лунін, повномасштабна війна внесла корективи в життя області, тож, реагуючи на виклики часу, планують внести зміни до Стратегії.

«Підтримка ЗСУ, координація гуманітарної допомоги, якісні медпослуги для населення, зокрема і переселенців, оновлення матеріально-технічної бази лікарень, облаштування укриттів. Відновлення зруйнованої інфраструктури, допомога комунальним підприємствам, підвищення енергонезалежності області, розгортання пунктів незламності. Все це має бути відображене в Стратегії», – наголосив Дмитро Лунін.

Серед пріоритетних завдань очільник області виділив підтримку переселенців. Зокрема, розселення, забезпечення, будівництво модульного містечка. Реабілітація військових цивільних, підтримка релокованого бізнесу на території регіону, а також аграрного сектору. Крім цього, важливими є патріотичне виховання молоді та підвищення уваги до спорту.

Над внесенням змін до Стратегії працюватиме спеціально створена робоча група.

25 січня, 11:40 | Полтавщина | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.