Антон Соболь та Діана Антонюк здобули два «золота»

Білицькі тенісисти стали кращими в особистому та командному заліках.

22 лютого в спортивному залі ліцею №1 відбулися змагання на першість Білицької територіальної громади з настільного тенісу. Турнір проходив із нагоди Дня Соборності України. У змаганні взяли участь 26 спортсменів.

Головним суддею змагань був Володимир Савченко, підготовкою та проведенням займався вчитель фізичного виховання  Білицького ліцею №1 Сергій Жук.
У особистому заліку турнір завершився з наступними результати. Серед чоловіків перше місце посів Антон Соболь (Білики), другим став Костянтин Торопов (Вітрова Балка), замкнув трійку лідерів Микола Мигуля (Бутенки). Серед жінок турнірну таблицю очолила Діана Антонюк (Білики) , срібну нагороду здобула Інна Білич (Білики), третьою стала Оксана Хруль (Вишневе).

У загальнокомандному заліку перемогу здобули «Білики-1», їх представляли Антон Соболь та Діана Антонюк. Костянтин Торопов і Оксана Хруль із команди «Вітрова Балка» стали другими. Колектив «Білики-2» у складі Інни Білич і Рустама Мамедова посіли третю сходинку.

Після підведення підсумків тенісного турніру переможців нагородили грамотами, медалями і кубком.

Автор: Олександр ДІДЕНКО
27 січня 2023, 15:22 | Кобеляки | Спорт і здоров'я