«Свобода» очолила першість

Минулими вихідними відбулися ігри VIII туру Чемпіонату та першості Кобеляцької міської ради з міні­футболу.

У другій лізі кобеляцький «Лідер» в суху програв царичанській «Свободі» — 0:5. Цей результат допоміг царичанам очолити турнірну таблицю першості, а «лідери» опустилися на друге місце. Вільховатський «Водник» програв «Озерам» — 2:4. Канавська «Оріль» обіграла «Спарту» з Лутовинівки — 5:2. З ідентичним рахунком «Озера» виграли в кобеляцьких «Друзів». Перемога над «Водником» і «друзями» вивела озерян на третю сходинку.

У чемпіонаті підгорянський «Прапор» унічию зіграв із «Шенгурами» — 2:2. Кобеляцький «Граніт» «розніс» «Клуб любителів футболу» — 7:1. «Козельщина» добряче попсувала нерви мідянівському «Урожаю» — 6:1. «Прапор» переміг «Гелаксі» — 7:4.

У неділю, 29 січня, заплановані ігри IХ туру. На полі зустрінуться «Іванівка» — «Дашківка», «Дашківка» — «Шенгури», «Іванівка» — «Гелаксі», «Козельщина» — «Граніт», «Лідер» — «Колос», «Оріль» — «Водник», «АФК» — «Спарта», «Свобода» — «Друзі», «КЛФ» — «Урожай».