Збитки державі у 2 мільярди

Збитки державі у 2 мільярди

Служба безпеки України  повідомила про підозру топменеджеру Полтавського ГЗК, чиї дії призвели до завдання мільярдних збитків державі.

Як повідомили у відомстві, Служба безпеки України спільно з Бюро економічної безпеки та Офісом Генерального прокурора повідомили про підозру одному з топменеджерів Полтавського гірничо-збагачувального комбінату, що входить до складу групи компаній Ferrexpo та належить українському олігарху-втікачу.

Завдяки його діям підприємство ухилилося від сплати до держбюджету рентних платежів за користування надрами родовища залізних руд на суму близько 2 мільярдів гривень.

Слідство встановило, що посадовець упродовж 2018-2021 років вносив неправдиві відомості в офіційні документи підприємства. Це і спричинило завдання значних збитків державі.

«Кримінальне провадження відкрито за двома статтями Кримінального кодексу України:  частина 3 статті 212 (Ухилення від сплати податків, зборів), частина 1 статті 366 (Службове підроблення)», — зазначили в СБУ.

Висновки комплексних експертиз, проведених під час досудового розслідування, підтвердили суму збитків для держбюджету у 2 мільярди гривень.
Наразі вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.