Чернівецька обласна рада підтримала заборону діяльністі УПЦ МП

Чернівецька обласна рада підтримала заборону діяльністі УПЦ МП

Депутати Чернівецької обласної ради вважають діяльність релігійних організацій (об’єднань), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором (росією), забороненою на території Чернівецької області. За це проголосували сьогодні під час засідання ХІІ чергової сесії 40 обласних обранців.

Як повідомлили у Чернівецькій обласній раді відповідне  рішення ухвалили на сесії 40 депутатів.

“Своїм рішенням депутати закликають Верховну Раду України позачергово розглянути та ухвалити закон “Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій” (проєкт № 8221 від 23.112022 р.) та переглянути законність функціонування релігійних організацій (об’єднань), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором”, – йдеться у повідомленні.

Також, згідно з проєктом рішення, обласна адміністрація має проаналізувати, чи законно релігійні організації використовують храми та церкви, які їм передали у безплатне користування.

“Рішення “Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Чернівецької області” буде надіслано усім головам територіальних громад краю до відома та врахування в роботі. Їм рекомендують припинити договори оренди нерухомого майна, земельних ділянок з релігійними організаціями (громадами), які мають доведений церковно-канонічний зв’язок з країною-агресором, та заборони користування майном, що є власністю сільських, селищних, міських територіальних громад”, – додали в облраді.

16 травня, 16:20 | Полтавщина | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.