Велотуристи на велозмаганнях

Велотуристи на велозмаганнях

Із 27 по 28 травня село Вовчик Лубенського району приймало учасників відкритої першості обласного центру туризму і краєзнавства з велотуризму в залік 25-го за ліком Кубка  Полтавщини серед учнівської та студентської молоді.

На ці змагання з усієї області з’їхалися 130 учасників, які представляли 38 команд. Гуртківці Кобеляцької станції юних туристів на чолі з наставниками Миколою та Олегом Шабалтіями і Владиславом Сабадирем продемонстрували ґрунтовні знання й навики з велоспорту, що допомогло нашим землякам вибороти призові місця.

У старшій віковій групі в змаганнях із «Фігурного водіння велосипеду» Ярослав Кравченко здобув перше місце, Софія Гриненко і Євгеній Лазько стали другими, Вероніка Кулик і Денис Семененко — третіми. У «Тріалі» рівних не було Артему Зленку, Вероніка Кулик і Роман Лазько були другими. У «Велокросі» Денис Семененко здобув «золото», Ярослав Кравченко — «срібло», а Вероніка Кулик —  «бронзу». «Комплексна дистанція» принесла Микиті Паліївцю «бронзову» нагороду.

Середня вікова група: «Велокрос» — Дмитро Савенко (1 місце), Діана Паліївець і Олександр Явтушенко (3 місце); «Тріал» — Діана Паліївець (4 місце).


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
3 червня 2023, 12:11 | Кобеляки | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.