Кращі спортсмени навчаються у Василівській гімназії і міському ліцеї №2

Юні вихованці цих навчальних закладів стали переможцями міських змагань, що складалися з восьми дисциплін.

Днями відбулися останні змагання міської Гімназіади серед закладів освіти з футболу. Участь у цьому турнірі взяли 6 команд, повідомив директор Кобеляцької дитячо-юнацької спортшколи Руслан Сабіров.

За результатами ігор, серед ліцеїв перше місце в турнірі здобула команда Кобеляцького ліцею №2, яку готували вчителі Максим Крикун та Олег Золотухін. Друге місце виборов колектив Шенгурівського ліцею (викладач В. Ярмоленко).

Серед гімназій кращою стала команда Вільховатського навчального закладу, яку навчає педагог Євген Яценко), другою — футболісти Бродщинської гімназії (учитель Сергій Митько), третьою — юні спортсмени Василівської школи (вчитель Володимир Вазерцев).

У підсумку, організатори визначили кращих гравців. Серед ліцеїстів: воротар — Богдан Білокінь, гравець — Матвій Луценко (обидва з Кобеляцького ліцею №2), захисник — Михайло Брейко (Шенгурівський ліцей). Серед гімназистів: захисник — Костянтин Денисюк (Бродщинська гімназія), воротар — Максим Лісний (Василівська гімназія), гравець — Станіслав Машталлер (Вільховатська гімназія).

У загальнокомандному заліку міської Гімназіади 2022-2023 навчального року серед закладів гімназій першу сходинку посіла Василівська гімназія (взявши участь у 7 видах та набравши 133 залікових бали), 2 місце — у Бродщинської гімназії (7 видів і 130 балів), 3-тє — у Вільховатської гімназії (5 видів — 130 балів).

Серед ліцеїв перше загальнокомандне місце здобули учні Кобеляцького ліцею №2 (9 видів  — 175 балів), другими стали представники міського ліцею №1 (8 видів і 160 балів), третіми — спортсмени Шенгурівського ліцею (5 видів і 144 бали).

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
1 червня 2023, 17:58 | Кобеляки | Спорт і здоров'я