На Полтавщині до опалювального сезону підготовленj 91% житлового фонду

На Полтавщині до опалювального сезону підготовленj 91% житлового фонду

Підготовка об’єктів житлово-комунального господарства області до роботи в осінньо-зимовий період триває згідно із затвердженими графіками.

Про це на апаратній нараді повідомив директор Департаменту будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики ОВА Едуард Рева.

Районні військові адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування розробили плани-графіки реагування на випадок блекауту. У вересні-жовтні проводять стрес-тести для узгодження дій кожної відповідної служби.

– Нині комплексно підготовлено до функціонування в осінньо-зимовий період 91% житлового фонду, 98% закладів соціальної сфери, 100% загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів, 89% закладів охорони здоров’я та 91% котелень,– повідомив Едуард Рева.

Усі комунальні підприємства готуються до того, що опалювальний сезон може проходити в умовах значних обмежень.

– Єдиним варіантом безперебійної роботи підприємств житлово-комунального господарства під час опалювального сезону залишається забезпечення їх резервними джерелами енергопостачання. 120 критично важливих об’єктів водопровідно-каналізаційного та теплового господарств забезпечені генераторами, – зазначив Едуард Рева.

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін дав доручення приділити увагу підготовці теплопостачання проблемних мікрорайонів. Тепло в оселях полтавців має з’явитися вчасно.

– Область має 42 генератори, які передасть на баланс теплопостачальних підприємств. Наступного тижня їх вже можуть встановлювати, – зазначив Дмитро Лунін. – Решту генераторів підприємства зможуть придбати самотужки.

Також Дмитро Лунін наголосив, що в районах необхідно провести роз’яснювальну роботу серед населення щодо погашення боргів за спожиті комунальні послуги. Це дасть можливість підприємствам зменшити заборгованість за природний газ та сприятиме стабільному проходженню опалювального сезону.

18 вересня 2023, 16:10 | Полтавщина | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.