У Полтаві відзначили Міжнародний день студентського спорту

У Полтаві відзначили Міжнародний день студентського спорту

У Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» 20 вересня відбулися фізкультурно-оздоровчі та спортивні заходи для студентів вишу, Полтавського фахового коледжу нафти і газу та Полтавського фахового коледжу транспортного будівництва.

У флешмобі-руханці взяли участь першокурсники університету. Також відбулися: турнір із міні-футболу, змагання з пляжного волейболу, баскетболу (3 на 3).

«Дякуючи ЗСУ, ми з вами маємо можливість відзначати свята, навчатися, спортивно розвиватися, брати участь у змаганнях, – привітала учасників начальниця управління молоді та спорту ОВА Марина Трохименко. – Український народ непереможний. Ми сильні не тільки тілом, а й духом. Доводьте це на маленьких і великих аренах. Ви – цвіт нації. За вами майбутнє нашої країни».

Крім того відбулися майстер-класи з настільного та великого тенісу, кіберспорту, спортивного більярду, гирьового спорту; карате та тхеквондо, черліденгу.

«Підтримуємо та розвиваємо спортивну спільноту Полтавщини. В університеті популяризують здоровий спосіб життя, в студентів є можливість проявити себе і досягти результатів у спорті. При університеті є спортивний клуб, 11 секцій із 22 видів спорту, 67 вихованців Політехніки стали чемпіонами світу, серед них – плавці, гирьовики, веслувальники, – розповіла докторка педагогічних наук, професорка, декан факультету фізичної культури і спорту Національного університету «Полтавська політехніка ім. Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко. – Міжнародний день студентського спорту утверджує спорт як складову навчального процесу вищої освіти і його роль у фізичному і спортивному розвитку молодого покоління».

Спортсмени-атлети провели показові виступи на майданчику з воркауту.

21 вересня 2023, 11:29 | Полтава | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.