Школярі-волонтери з Миргорода закупляють та передають на фронт необхзідні речі для захисників

Школярі-волонтери з Миргорода закупляють та передають на фронт необхзідні речі для захисників

Команда юних волонтерів продає у центрі Миргорода патріотичні браслети, сплетені власноруч. На зібрані кошти малеча робить пакунки з необхідними речами для військових і приносить до волонтерського Гончаренко центру, звідки їх передають на фронт.

Маленькі патріоти вивчають у Гончаренко центрі англійську мову. Вільний від школи та розвиваючих занять час, діти присвячують волонтерству. Жовто-блакитні браслети – плетуть власноруч. А потім всі дружно відправляються до центру Миргорода, де продають їх за донат 20 грн на допомогу захисникам.

За словами 11-річного Максима Савченка, ідея з браслетами народилася завдяки дитячому малюнку, який передали на фронт. «Ми плетемо браслети разом із сестрою – Марійкою. Ще з нами друзі – сестрички Неминущая Тая та Мая. Наша мама також волонтер. Якось, коли мама передавала на фронт передачу з необхідними речами для захисників, там було ще багато дитячих малюнків. І на одному була намальована рука з таким браслетом. Ми тоді почали їх плести та вкладати у кожну коробочку для захисників. А потім вже вигадали, що їх можна продавати, щоб зібрати гроші на ЗСУ», - поділився юнак. 

Браслети розходяться швидко - перехожі залюбки купують патріотичні вироби. «Ми швидко все продаємо. До нас підходять дорослі. А інколи мами з дітьми, такими як ми. Всім подобаються ці браслети. І всі хочуть, щоб Україна перемогла і війна закінчилась!» - каже маленька волонтерка  Мая Неминуща. 

Нещодавно діти зібрали 1949 грн, за які придбали необхідне для захисників. Всі пакунки юна команда принесла до Гончаренко центру в рамках акції «Збери коробку - допоможи захиснику!», розповіла директорка волонтерського простору Інна Ковальська. 

«Вони принесли аж 6 коробочок. Розповіли, відзвітували по коштах, які самі й заробили. Вони все продумали, зібрали каву, чай, солодощі, вологі серветки. Щоразу, коли я бачу дітей-волонтерів, я захоплююсь їхнім героїзмом і небайдужістю. Щиро пишаюся тим, що в нас росте таке покоління! Саме вони індикатор надзвичайного духу єдності, якої раніше українцям так не вистачало. Такі вчинки дійсно не мають ціни! Адже такі діти стають прикладом для всіх і надихають на добрі справи нас, волонтерів, а захисників надихають боротися та йти до Перемоги!» - наголосила керівниця центру.

21 вересня 2023, 11:42 | Миргород | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.