У Кобеляках чистити вулиці заважають автомобілі, у Біликах - схили

У Кобеляках чистити вулиці заважають автомобілі, у Біликах - схили

Хоча опитані нами посадовців вважають, що в цілому комунальні служби справилися із розчищенням вулиць населених пунктів після снігопаду.
Снігопад, який випав у нашій місцевості в ніч із 7 на 8 січня важко назвати якимось рекордним.  За добу впало майже 16 міліметрів. Сніговий покрив становить не більше 10 сантиметрів.

Та все ж роботи комунальникам додалося. Вони вважають, що із поставленим завданням справилися. А ось дехто із місцевих жителів із цим не згоден.
Говорить Сергій Ткаченко, директор комунального підприємства “Водоканал Плюс”:

– Наші трактористи працювали 19 годин. Вулиці і провулки Кобеляк почищені. Я вдень 8 січня постійно був “на телефоні”. Приймав дзвінки як від жителів міста, так і від керівництва міськради. Намагалися оперативно реагувати на всі скарги і побажання. Перевіряли нас і контролчі служби з Полтави. Зауважень не було.

Заступник білицького селищного голови Сергій Петров теж стверджує, о місцеві комунальники та фермери працювали пі час розчищення вулиць від снігу добросовісно.

Посадовець розказує:

– По Біликах працювали співробітники нашого комунального підприємства “Старт”, по селах - фермери. Ще задовго о зими ми провели нараду із старостами та аграріями. Домовилися хто із фермерів візьме на себе розчищення вулиць ві снігу  втому чи іншому населеному пункті. Поки о скарг не було. Так по самих Біликах виникають проблеми. Але це стосується розчищення вулиць, де є схили. Туди не всякий трактор заїде. Тому там людям доводилося трішки чекати.

В той же час дехто із кобелячан телефонував о реакції і скаржився на те, що ті чи інші вулиці чи провулки не своєчасно почистили від снігу. Цікава деталь, інколи люди предявляли претензії не так комунальникам, як деколму із сусідів.

Так жінка, яка за її словами живе в Кобеляках по вулиці Франка, розповіла:

– У нас тут деякі пани покупляли машини і стпавлять їх на вулиці, як захочуть. І трактор, що чистить сніг проїхати не може. Вплиньте на панів, будь-ласка.
Схожу історію розповів і Юрій Срібний. За його словами йому довелося навіть посваритися із чоловіком, який припаркував свою машину в провулку таким чином, що вона заважала роботі снігоочисної техніки.

З цьогоь приводу вже згаданий Сергій Ткаченко, прокоментував:

– Не думаю, що проблема аж надто серйозна. У всякому випадку наші трактористи до мене із подібними скаргами не зверталися. Та все ж, не можна виключити, що проблема існує. Але ж... Ні я, як директор комунального підприємства, ні інженер по благоустрою Сергій Китайгора не можемо примусити громадян прибирати свої транспортні засоби в двори під час снігопаду. Тут потрібно звертатися до поліцейських. А ще краще - просто проявити свідомість і в період снігопаду “паркуватися” так, що не заважати роботі снігоочисної техніки.


Автор: Ігор Філоненко

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.