У грі інтелектуалів перемагають дашківці

У грі інтелектуалів перемагають дашківці

Минулу суботу в адмінприміщенні кобеляцького стадіону «Колос» відбулася командна першість міської ради з шахів серед команд громади. Загалом за перемогу боролися шість колективів ОТГ, у складі кожного було по 2 чоловіки та 1 жінка.

Шаховий турнір проходив за коловою системою, у п’ять турів.

Як розповів представник сектору спорту Кобеляцької міської ради Максим Онищенко, перед останнім туром у лідери змагань вийшли дві команди: шахісти з Вільховатки  і Дашківки. Саме представники цих населених пунктів традиційно очолюють перші місця в громаді. У результаті, інтелектуали з Дашківки перемогли в заключному етапі змагань вільховатських шахістів, вигравши на двох чоловічих дошках.

Приємною несподіванкою став виступ шахістів із Придніпрянського, де на першій дошці грав 12 - річний школяр Єгор Дудка. Юний інтелектуал виграв на своїй першій дошці майже партії, крім однієї, у якій поступився дашківцю Віталію Гапоченку. Його усіляко підтримували товариші по команді. Та все ж, із трьома виграшами придніпряни набрали шість очок і посіли третє місце. А підсумкові результати турніру виглядали так: команда з Дашківки, здобувши 10 очок із 10 можливих, зайняла перше місце, друга — «Вільховатка» (8 очок), третє, відповідно, — шахісти з Придніпрянського.


Автор: Олександр ДІДЕНКО

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.