Спростовуємо інформацію

Спростовуємо інформацію

У друкованій версії тижневика «ЕХО»  №4(1057) від 25.01.2024, а також на редакційному сайті, була розміщена стаття під назвою «Лобіювання інтересів чи перестраховка?»

У ній  з вини автора була допущена помилка і наведена недостовірна інформація. Про це повідомив, звернувшись до редакції,  керівник гуманітарного відділу виконавчого комітету Білицької селищної ради Іван Данько.

Іван Борисович зазначив, що гуманітарний відділ не закупляв нафтопродукти  в підприємства «ТОВ Велес ДХ». Посадовець уточнив, що в 2023 році згадане підприємство дійсно брало участь у аукціоні, оголошеному гуманітарним відділом, і навіть виграло закупівлю, виставивши нижчу ціну, аніж у конкурента. Але пропозиція «Велеса»  була відхилена і договір про закупівлю уклали із підприємством ТОВ «БВС РИТЕЙЛ».

Редакція перевірила інформацію. Дійсно, на платформі  ОПЕНДАТАБОТ вказано, що одним із замовників продукції, котру продає ТОВ «Велес ДХ», є гуманітарний відділ Білицької селищної ради. Але на сайті держзакупівель Прозорро розміщена і додаткова інформація. І там опубліковане протокольне рішення від 1 вересня. Ним замовник відхиляє пропозицію ТОВ «Велес ДХ», незважаючи на нижчу, аніж в конкурентів, ціну. І договір на закупівлю нафтопродуктів заключають із ТОВ «БВС РИТЕЙЛ». Аргументація —  «відсутність розгалуженої мережі АЗС по всій території України, за виключенням тимчасово окупованих територій». Така вимога дійсно є в тендерній документації. А у «Велеса»  є лише дві АЗС — у Кобеляках і Миргороді.

У підсумку це означає, що гуманітарний відділ виконкому Білицької селищної ради договору на постачання нафтопродуктів із товариством «Велес ДХ» не мав.
Отже, наступна інформація із статті «Лобіювання інтересів чи перестраховка?»

«...Окрім того, інформація  з того ж джерела підтверджує, що нафтопродукти у «Велеса» в 2023 році закупляв не лише Кобеляцький відділ освіти, а й... гуманітарний відділ Білицької селищної ради. Скрильник купляє бензин у Дорошенка? І так буває?” є недостовірною і підлягає спростуванню.

Прохаю вибачення у всіх зацікавлених осіб.


Автор: Ігор Філоненко

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.