«Медцентр» став чемпіоном Новосанжарської громади

Команда Валерія Губи здобула «золото» турніру.

Минулими вихідними в Нових Санжарах завершився чемпіонат громади з міні-футболу серед команд вищої ліги. Змагання проходили під егідою спортивного товариства «Колос». У турнірі взяли участь 8 кращих команд громади.

Як розповів голова Федерації футболу Новосанжарщини Віталій Баранович, уперше в історії проведення міні-футбольних змагань команда Валерія Губи «Медцентр» із 100-відсотковим результатом здобула «золото». «Срібні» нагороди вибороли футболісти малокобелячківського «Маяка», яких очолює Віталій Степаненко. «Бронзові» медалі дістаються гравцям стовбинодолинського «Колоса» (президент Віталій Писаренко).

Руденківська «Зоря», як і «колосяни», набрала 28 очок. Та за особистими зустрічами (5:5, 2:3) поступилася «бронзою» колективу зі Стовбиної Долини.

Кращим бомбардиром чемпіонату визнано гравця «Медцентру» Максима Симиволоса (40 м’ячів). Кращими гравцями стали Артем Бойко («Медцентру»), Володимир Олійник («Медцентр»), Євген Гусак («Маяк»), Сергій Повстяний («Колос»), Назар П’ятак, В’ячеслав Марусич 50+(«Маяк»), Сергій Рудько 50+ («Медцентр»).

За результатами змагань, чемпіони та призери, кращі гравці, тренери і представники нагороджені кубком, медалями, грамотами Новосанжарської селищної ради та спорторганізації «Колос».

Що ж стосується першої ліги, то команди продовжують чемпіонат. Їм залишається зіграти ще п’ять турів.

Також проведено жеребкування 1/4 кубка Новосанжарської ОТГ.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»