Субсидія: у листопаді люди отримують дві виплати

Субсидія: у листопаді люди отримують дві виплати

До редакції зателефонував пенсіонер із Біликів. Чоловік попросив вияснити, чому протягом трьох, за його словами, місяців отримував різні виплати субсидії на житлово-комунальні послуги.

Пенсіонер розповів:

— От ви вже писали про те, що люди скаржаться на різні по сумі виплати. У мене теж, схожа ситуація.  У листопаді минулого року мені заплатили 1756 гривень 60 копійок. У грудні — 1730. А вже в січні — 1579. І сказали, що так платитимуть до кінця опалювального сезону. Чому так? Чому мені розмір субсидії зменшили фактично на 200 гривень. Розберіться, будь-ласка.

Редакція звернулася за роз’ясненням до кобеляцького відділення Пенсійного фонду. Працівники установи відповіли, що ретельно вивчать особову справу людини, яка звернулася, і дадуть відповідь.

Дійсно, відповіли в день нашого звернення.

Фахівець Пенсійного фонду пояснив, що в листопаді пенсіонер, який звернувся до редакції, отримав субсидійну виплату не лише за цей місяць, а й за жовтень, коли розпочався опалювальний сезон. А вже в наступному місяці отримав сталу виплату, котра не буде змінюватися до завершення опалювального сезону. От там і криється різниця в 200 гривень.

При цьому в Пенсійному зазначили, що, судячи із даних про виплати саме цій людині, пенсіонер отримав більшу суму лише в листопаді. А в грудні вона вже зменшилася на згадані 200 гривень.

Чиновник пояснює:

— Думаю, що чоловік, який вам дзвонив, просто щось забув чи переплутав. Так буває досить часто. Наведу типовий випадок. Людина отримує на картку певну суму і не витрачає її повністю. Гроші на картці залишаються. Потім надходить наступна виплата. Її людина витрачає повністю, навіть із отим залишком, що залишився із минулого місяця. Потім — наступна виплата. Людина дивиться, а у неї на картці менше грошей, аніж було в попередньому місяці. І починає думати, що їй виплатили менше, забуваючи про отой залишок. Ми рекомендуємо людям бути уважнішими і записувати, вести свою сімейну бухгалтерію. Тоді все сходитиметься.

За словами чиновників, із такими непорозуміннями вони стикаються ледве не щодня.


Автор: Ігор Філоненко
3 березня, 12:01 | Полтавщина | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.