Георгій Горгола — кращий шахіст серед «ветеранів»

Георгій Горгола — кращий шахіст серед «ветеранів»

Принаймні, у обласному турнірі нашому земляку рівних не було серед спортсменів у віці 50+.

Минулого тижня Полтавський педагогічний університет приймав учасників відкритого обласного чемпіонату з класичних шахів серед ветеранів. Шахісти з’їхалися на змагання з Харкова, Лубен, Біликів, Тахтаулового. Гостям протистояли місцеві інтелектуали. За шахівницями розмістилися майстер ФІДЕ, кандидати в майстри спорту і першорозрядники. Змагання проходили за коловою системою.

Як розповів учасник змагань Георгій Горгола, із перших турів лідерство захопив 80-річний шахіст із обласного центру Володимир Цушко. У перших трьох турах спортсмен здобув три перемоги і показував стабільну і потужну гру. Та вже в четвертому турі Володимир Цушко поступився полтавцю Миколі Резніку, втративши першість.

Такий результат допоміг Георгію Горголі вийти на лідируючі позиції. Після двох днів змагань він набрав 4.5 очка з 5. При цьому конкуренцію білицькому шахісту складали Микола Резнік, Володимир Цушко та Віктор Бардар і Тахтаулового, кожен із них здобув по 4 очки.

Останній тур визначив, що переможцем відкритого чемпіонату області серед ветеранів став Георгій Горгола, який набрав 7,5 очок при 6 перемогах та 3 нічиїх. Другим завершив змагання Микола Резнік (7 очок). Замкнув трійку призерів Володимир Цушко (7 очок).

Згідно регламенту змагань, нагородження призерів проводилось у номінаціях 50+ та 65+. Молодших ветеранів очолив Георгій Горгола, другий — майстра ФІДЕ  з Лубен Григорій Щербов. У номінації 65+ першу сходинку зайняв Микола Резнік, другу — Володимир Цушко, третю — Віктор Бардар.

Переможці та призери змагань організатори відзначили грамотами і медалями Полтавської обласної федерації шахів.


Автор: Олександр ДІДЕНКО
28 березня, 18:35 | Кобеляки | Спорт і здоров'я

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.