У Сухій Маячці відбувся відкритий турнір з волейболу

У Сухій Маячці відбувся відкритий турнір з волейболу

У всьому світі 1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. З цієї нагоди в селі Суха Маячка, що на території Драбинівської громади, провели відкритий кубок з волейболу.

Відкрив змагання місцевий староста Олександр Добропас, який привітав учасників та побажав усім вдалої гри, наголосивши, що лише завдяки Збройним Силам України ми можемо проводити подібні заходи.

Далі слово взяла депутат Драбинівської ТГ Олена Клименко, яка привітала усіх зі святом та наголосила на важливій ролі вихованню дітей, адже діти — це наше майбутнє!

Потім виступив місцевий ентузіаст та організатор спортивних подій Анатолій Троян, який розповів про історію виникнення свята, привітав спортсменів за активну участь у різних видах змагань та представив головного суддю турніру — Ігоря Романця.

У турнірі взяли участь три волейбольні команди: господарі поля — Суха Маячка, їх географічні сусіди — Галущина Гребля та команда з сусідньої, Кобеляцької, громади — Іванівка.

Змагання проходили за коловою системою, до двох перемог! У результаті цікавих та напружених ігор третє місце посіла команда з Галущини Греблі, другими стали волейболісти з Іванівки, пальму першості на радість місцевих глядачів здобули спортсмени із Сухої Маячки.

Кращим гравцем турніру визнано Андрія Музику, кращим у Галущині Греблі став  Артур Забора, у Іванівці — Денис Василенко, у Сухій Маячці — Олександр Добропас.

Усі команди нагороджено почесними грамотами, кращих гравців — медалями, переможців змагань, команду Сухої Маячки — кубком!

По закінченню турніру представники влади Олександр Добропас та Олена Клименко пригостили печивом і цукерками дітей, які завітали на турнір.


Автор: Олександр ДІДЕНКО

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.