Вихованці Сергія Калитки стали першими

Кобеляцькі юнаки здобули перемогу в обласних змаганнях.

Днями в Кобеляках відбувся фінал Чемпіонату з міні-футболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтавської області. Змагання проводилися серед юнаків 2008-2009 років народження.

До фіналу турніру пройшли три команди — з Кобеляцької, Котелевської та Хорольської ДЮСШ.

Змагання проходили за коловою системою. Ігри завершилися з такими результатами:

• Кобеляцька ДЮСШ — Котелевська ДЮСШ — 1:0 (гол забив Максим Пивовар);
  • Котелевська ДЮСШ — Хорольська ДЮСШ — 1:6;
  • Хорольська ДЮСШ — Кобеляцька ДЮСШ — 1:3 (голи забили Ярослав Ярмоленко та Максим Баранник).

Загалом кобеляцькі футболісти здобули 6 очок і, як результат, вибороли 1 місце. Другу й третю сходинку турнірної таблиці посіли представники Хорольської та Котелевської спортшкіл.

«Кращим захисником» став Ярослав Ярмоленко. Звання «кращого воротаря» здобув Артур Молчанов. Обидва спортсмени є вихованцями Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи. Команду до змагань готував тренер Сергій Калитка.

Команди нагородили кубками, грамотами й медалями. Кращі гравці теж отримали подарунки.