Новосанжарські волейболісти вийшли у обласний фінал

Новосанжарські волейболісти вийшли у обласний фінал

Вони змагатимуться проти п’яти кращих колективів Полтавщини.

Минулої неділі відбулися півфінальні змагання Чемпіонату спортивної організації «Колос» у Полтавській області з волейболу серед чоловіків. Ігри проходили в Нових Санжарах, Зінькові та Глобиному. У кожен із населених пунктів з’їхалися по чотири команди, які виборювали право увійти до шістки фіналістів.

У Зінькові лідерство очолили волейболісти Гадяцької громади, за ними — спортсмени Опішнянської, Зіньківської та Миргородської ОТГ.

У Глобиному перемогу над суперниками святкували господарі спортивного майданчика, другими були представники Омельницької ОТГ, за ними — Оржицької  і  Хорольської.

На базі Новосанжарського ліцею виступили команди з Нових Санжар, Кобеляк, Терешків та Щербанів. Новосанжарці перемогли гостей із результатами — 2:0, 2:0 та 2:1. Другими «фінішували» волейболісти Терешківської громади, третіми — Щербанівської ОТГ, четверте — Кобеляцької.

Фінал обласних змагань відбудеться 22 лютого у Новосанжарському ліцеї. У заключному етапі візьмуть участь 6 кращих команд Полтавської області з Гадяча, Опішні, Глобиного, Омельника, Терешків та Нових Санжар.


Автор: Олександр Діденко

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.