3 роки ув’язнення присудили чоловіку, який ухилився від мобілізації, бо доглядав за онкохворою дружиною

3 роки ув’язнення присудили чоловіку, який ухилився від мобілізації, бо доглядав за онкохворою дружиною

У Горішніх Плавнях суд визнав винним 40-річного чоловіка, який не з’явився на відправку до військової частини під час мобілізації.

Як пояснив обвинувачений, він залишився вдома, бо доглядав за хворою дружиною та її літньою матір’ю. Згодом його дружині офіційно встановили інвалідність.

Про це повідомила пресслужба Полтавського обласного ТЦК та СП. У коментарі зазначили, що військовозобов’язаний на момент проходження військово-лікарської комісії, 5 липня 2024 року, підстав для відстрочки ще не було. Він також не надав доказів звернення до територіального центру комплектування з відповідним проханням.

5 червня 2025 року суд визнав чоловіка винним та призначив покарання — 3 роки позбавлення волі. Вирок поки не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному суді впродовж 30 днів із моменту оголошення.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.