Чотири педагоги з Полтавщини – серед півфіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine 2025
Полтавщина має вагомі здобутки в освітній сфері: одразу четверо вчителів з області увійшли до ТОП-50 кращих освітян України та стали півфіналістами національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2025.
Зустріч із педагогами відбулася в Молодіжному хабі Полтавщини. Її провели заступник начальника Полтавської обласної військової адміністрації Антон Чубенко, директор Департаменту освіти і науки ПОВА Євген Кончаковський та директор Полтавської академії неперервної освіти ім. М.В. Остроградського Віталій Зелюк.
Про це розповіли у Полтавській ОВА.
Полтавщину на національному рівні представляють:
- Володимир Бабенко, учитель інформатики Розсошенської гімназії (Щербанівська громада);
- Олена Большакова, вчителька початкових класів Кременчуцького ліцею №5;
- Тамара Гарбовська, викладачка української мови та літератури Попівської гімназії №2 (Карлівська громада);
- Марина Лебідь, вчителька української мови та літератури Полтавського ліцею №38.
«Полтавщина пишається вчителями, які амбітно та професійно реалізовують себе на педагогічній ниві та сприяють зміцненню позитивного іміджу Полтавщини на загальнодержавному рівні. Те, що ви ввійшли до ТОП-50 найкращих в Україні, – це вже насправді велика перемога. Ми вболіваємо за вас, підтримуємо і пишаємося вами», – наголосив Антон Чубенко.
Освітяни поділилися планами щодо розвитку навчальних просторів, створення STEM-лабораторій та інноваційного середовища для дітей. У разі перемоги, реалізація таких ініціатив буде можлива за підтримки обласної влади, місцевих бюджетів і донорських організацій.
Також під час зустрічі обговорили виклики шкільної освіти, оцінювання реформ та потреби освітян.
Переможця премії Global Teacher Prize Ukraine 2025 оголосять 4 жовтня – у Всесвітній день учителя. Пряму трансляцію фіналу можна буде переглянути в ефірі національного телемарафону. Переможець отримає 1 мільйон гривень на реалізацію освітньої мрії.


Додати коментар