780 мільйонів на безоплатне харчування учнів
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка дасть змогу з вересня забезпечити повноцінне, якісне та безоплатне харчування учнів початкової, базової та профільної середньої школи.
Відповідно до рішення, з державного бюджету місцевим бюджетам (за спеціальним фондом) буде спрямовано 779,8 мільйона гривень.
Ці кошти будуть спрямовані на забезпечення безоплатним харчуванням учнів початкових класів у всій країні, а також для організації харчування школярів 5–11 класів у закладах загальної середньої освіти у Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
Фінансування здійснюватиметься за кошти залишків освітньої субвенції, що утворилися на рахунках місцевих бюджетів станом на кінець минулого року та були перераховані до спеціального фонду державного бюджету для МОН.
Додати коментар