На Полтавщині сталася аварія за участі мікроавтобуса та вантажівки

На Полтавщині сталася аварія за участі мікроавтобуса та вантажівки

1 вересня близько 15:00 на автодорозі між селами Новоселівка та Білецьківка Кременчуцького району сталася дорожньо-транспортна пригода.

За попередніми даними, автомобіль Mercedes Sprinter під керуванням 47-річного водія зіткнувся з вантажівкою Mercedes, за кермом якої перебував чоловік 1967 року народження. Унаслідок зіткнення травм зазнали водій мікроавтобуса та його пасажир, 1990 року народження. Їх з тілесними ушкодженнями доставили до лікарні.

За даним фактом слідчим підрозділом Кременчуцького районного управління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини та причини дорожньо-транспортної пригоди.

сьогодні, 11:12 | Кременчук | Надзвичайне

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.