Програму «Зимова підтримка» розширено: більше магазинів та онлайн-покупки

Програму «Зимова підтримка» розширено: більше магазинів та онлайн-покупки

В Україні збільшився перелік торговельних мереж, де громадяни можуть використати кошти програми «Зимова підтримка» на придбання продуктів харчування українського виробництва. Від 18 грудня до ініціативи долучилися ще п’ять мереж — Auchan, SPAR, VARUS, Torba та «Сімі23». Таким чином кількість магазинів по країні зросла з 1 160 до понад 1 780.

Як повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики, сім’ї та єдності, відтепер доступні й онлайн-покупки: на маркетплейсі MAUDAU можна розраховуватися карткою «Національний кешбек».

Першими до програми ще 11 грудня приєдналися мережі Fozzy Group (Сільпо, Фора, THRASH!ТРАШ!, Fozzy) та «Близенько». Допомогу можна витрачати на продовольчі товари українського виробництва, крім підакцизних.

Фінансова підтримка у розмірі 1 000 грн доступна кожному громадянину України — дорослим і дітям. Для дітей оформлюється окрема заявка, яку можна подати через застосунок «Дія» або у відділеннях Укрпошти. Прийом заявок триватиме до 24 грудня 2025 року. Станом на сьогодні допомогу вже отримали 14,3 млн українців, а загалом подано понад 17 млн заявок.

«Зимову тисячу» можна витратити на оплату комунальних та поштових послуг, ліки, книги, продукти харчування українського виробництва або спрямувати на благодійність. Найчастіше громадяни використовують кошти для сплати комунальних рахунків.

Кошти, зараховані на картку «Національний кешбек», необхідно використати до 30 червня 2026 року. Загальна сума платежів через цю картку вже перевищила 6 млрд грн. Для отримувачів допомоги через Укрпошту термін використання коштів продовжено — їх можна витратити до кінця лютого 2026 року.

сьогодні, 16:38 | Полтавщина | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.