Кобеляцькі пауерліфтери вибороли «золото» та «бронзу» на обласному чемпіонаті
Вихованці Кобеляцької дитячо-юнацької спортивної школи (ДЮСШ) вкотре довели, що є одними з найсильніших атлетів у регіоні.
За інформацією Кобеляцької міської ради, днями відбувся чемпіонат Полтавської області з тяги станової. Честь громади на цих змаганнях захищали представники відділення пауерліфтингу Кобеляцької ДЮСШ, продемонструвавши відмінну фізичну та психологічну підготовку.
Додому спортсмени повернулися з двома вагомими нагородами:
- Юлія Калакуцька продемонструвала абсолютне лідерство та виборола І місце у ваговій категорії до 63 кг. Спортсменка впевнено підкорила штангу вагою 110 кг, завоювавши золоту медаль.
- Євгеній Лазько гідно протистояв суперникам серед юнаків у ваговій категорії до 83 кг. Продемонструвавши результат у 180 кг, він посів почесне ІІІ місце та здобув заслужену «бронзу».
Спортивна спільнота щиро вітає Юлію та Євгенія з успішним завершенням обласного старту. Ці тріумфи — прямий результат щоденної виснажливої праці, незламної сили волі та чіткої цілеспрямованості атлетів та їхніх тренерів.
сьогодні, 12:41 | Кобеляки | Спорт і здоров'я


Додати коментар