Які дороги ремонтували минулого тижня

Які дороги ремонтували минулого тижня

Минулого тижня на дорогах місцевого значення Полтавської області дорожники відновили понад 985 квадратних метрів асфальтобетонного покриття. Загалом від початку поточного ремонтно-будівельного сезону вже виконано 31,5 тисячі квадратних метрів відповідних робіт.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Віталій Дяківнич.

Підрядні організації зосередилися на експлуатаційному утриманні та підвищенні безпеки руху в Пришибській, Сергіївській, Горішньоплавнівській, Зіньківській, Шишацькій і Великобагачанській громадах.

Додатково в Решетилівській громаді (село Остап’є) ліквідовано затор із дерев та гілок біля мосту через річку Псел.

До співпраці з Агентством місцевих доріг долучилися 43 громади, з 33 із них уже укладено відповідні договори.

Паралельно триває забезпечення проїзду на дорогах державного значення, де пріоритетним є утримання ключових транспортних маршрутів. З початку року на цих автошляхах ліквідовано понад  636 тисяч квадратних метрів деформацій покриття, зокрема на дорогах: М-22 Полтава – Олександрія; Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь; Н-12 Суми – Полтава; Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка; Р-10 /Р-09/ – Черкаси – Чигирин – Кременчук; Р-11 Полтава – Красноград; Р-42 Лубни – Миргород – Опішня – /Н-12/.

Ремонтні роботи на місцевих автошляхах продовжуватимуться в Зіньківській, Михайлівській, Пришибській, Сергіївській та Лубенській громадах. У планах дорожників — відновлення ще близько 1000 «квадратів» дорожнього покриття.

сьогодні, 15:44 | Полтавщина | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.