З України виїхали 5,7 мільйонів чоловік

З України виїхали 5,7 мільйонів чоловік

20 червня відзначався Всесвітній день біженців. За даними УВКБ ООН, понад 5,7 мільйона українців через збройну агресію проти України були змушені виїхати за кордон. Про це повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

Він наголосив, що Україна вдячна кожній державі, громаді та людині, які прийняли українських громадян у найважчий час, повернувши їм відчуття безпеки та людської гідності.

Водночас Україна стикається з гострим дефіцитом кадрів — зараз державі потрібно близько 4,5 мільйона працівників. Ключовим рішенням для подолання цього дефіциту є повернення біженців через створення привабливих умов, а не через примус.

сьогодні, 16:32 | Полтавщина | Суспільство

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.