За мужність та самовідданість: голову Кобеляцького «Союзу Чорнобиль» Олександра Койнаша відзначили Подякою Верховної Ради

За мужність та самовідданість: голову Кобеляцького «Союзу Чорнобиль» Олександра Койнаша відзначили Подякою Верховної Ради

У Кобеляках відбулося урочисте нагородження земляка, який брав участь у приборканні «мирного атома». Високу державну відзнаку ліквідатору вручили під час засідання сесії.

За інформацією Кобеляцької міської ради, 25 червня 2026 року в межах пленарного засідання 83-ї сесії міськради відзнаку отримав учасник ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, голова Кобеляцької громадської організації «Союз Чорнобиль» Олександр Олексійович Койнаш.

Лист-Подяку Верховної Ради України ліквідатору вручив виконуючий повноваження міського голови, секретар міської ради Василь Кіптілий. Очільник громади висловив Олександру Койнашу глибоку шану за його вагомий внесок у подолання наслідків найстрашнішої техногенної катастрофи людства, відвагу та багаторічну активну громадську діяльність.

У міськраді підкреслили, що ця нагорода є визнанням подвигу всіх ліквідаторів, які ціною власного здоров'я та життя захистили світ від невидимої радіаційної загрози. Разом із тим, це чергова можливість згадати тих героїв-чорнобильців, які до останнього подиху виконували свій обов'язок і не дожили до сьогоднішніх днів.

сьогодні, 15:43 | Кобеляки | Цікаве

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.