Кобеляцьких педагогів відзначили за розвиток спорту

Кобеляцьких педагогів відзначили за розвиток спорту

Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України, як і всі інші спортивні організації, підбило підсумки роботи за рік і визначило кращих серед кількох напрямків.

За проведення Олімпійського уроку серед дев’яти обласних шкіл-номінантів Кобеляцький район був представлений чотирма. А саме: Кобеляцька спеціалізована школа-інтернат (директор Валентина Шпорт, учителі Володимир Фесик та Євгеній Бровко), Бутенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Григорій Журавель, учителі Микола Дрига та Мигола Мигуля), Білицька ЗОШ І-ІІ ступенів № 2 (директор Іван Данько, учитель Володимир Мороз), Кобеляцький НВК № 1 (директор Яків Постольник, учителі Борис Андронов, Роман Гузченко, Олег Данко). Це висока оцінка розвитку шкільного спорту в нашому районі і результат постійної роботи з проведення різноманітних спортивно-масових заходів та змагань різного рівня.

Очільниця обласного відділення НОК України Інеса Гетьман разом із олімпійським чемпіоном Володимиром Кисельовим на урочистому зібранні вручила представникам шкіл подяки і набори м’ячів для занять волейболом, баскетболом і футболом.


Автор: Борис АНДРОНОВ, учитель фізичної культури Кобеляцького НВК № 1
29 грудня 2012, 14:25 | Полтавщина | Політика

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.