«Оріль» дебютує в  Кубку Єдності

Минулого тижня царичанські любителі наймасовішої гри захищали кольори району одразу на двох «фронтах». Команда «Оріль» грала як у чемпіонаті Дніпропетровської області з футзалу, так і в розіграші Кубка Єдності з футболу. У обох змаганнях наші земляки виступили дуже успішно.

Не дивлячись на зимову пору, футбольне життя на Дніпропетровщині продовжується. Тим більше, що погодні умови дозволяють проводити змагання на відкритому повітрі.

Днями кілька десятків команд з усієї України розпочали боротьбу за Кубок Єдності. Ці змагання вже не вперше проводяться під егідою Федерації футболу Дніпропетровської області. Цьогоріч у турнірі взяла участь і футбольна команда «Оріль», сформована з кращих футболістів району.

Кубок Єдності — вельми цікавий і престижний турнір. Недаремно ж у ньому беруть участь футбольні колективи з усієї центральної частини України. У гості до дніпрян приїжджають позмагатися і полтавці, і спортсмени із Кропивницького. За кубок уже не вперше борються не лише футболісти-аматори, а й професійні клуби. Що там говорити, якщо навіть запорізький «Металург», команда, що називається з «іменем», заявилася для участі в розіграші Кубка Єдності-2020. А кольори Полтавщини, приміром, захищає ледве не кращий в області аматорський клуб «Олімпія» із Савинців. І от в цій серйозній компанії вирішили перевірити власні сили та майстерність і футболісти із Царичанського району.

Склад групи, у якій на першому етапі змагань довелося грати «Орелі», досить сильний. Беззаперечним фаворитом вважається криворізький «Кривбас», професійний клуб, який ще не так давно грав у Прем’єр-лізі України. Також до складу відбіркової групи потрапили покровський Авангард», УФК із Дніпра та «Олімпія» з Кропивницького.

Царичанська «Оріль» дебютувала із матчу проти «Авангарду». Початок поєдинку був для наших земляків дуже невдалим. Царичани грали занадто обережно, навіть скуто. Можливо, дався взнаки авторитет суперників. І після першого тайму «Оріль» поступалася з рахунком 0:2. Але в другій половині матчу ситуація на футбольному полі кардинально змінилася. Царичани зрозуміли, що втрачати їм нічого і, набравшись спортивного нахабства, сміливо пішли в атаку на ворота суперників. І це принесло очікуваний позитивний результат. Протягом другого тайму наші земляки зуміли забити три голи «авангардівцям» і не пропустити жодного. І як заслужена нагорода, підсумковий рахунок на табло — 3:2 на нашу користь. У цьому матчі особливо відзначився футболіст «Орелі» Антон Пімонов, у його активі — хет-трик, тобто три забитих голи. Так що старт наших земляків можна вважати цілком успішним.

Інша царичанська «Оріль», футзальна, продовжила свій виступ у чемпіонаті Дніпропетровської області. Ми вже писали про ці змагання. Почали наші земляки невдало, зазнавши поразок у двох турах. А потім «спіймали» кураж і почали надолужувати згаяне, виграючи один поєдинок за другим. От і в звітному поєдинку «Оріль» знову святкувала перемогу, цього разу над колективом із грізною назвою «Грізлі». Почалося все звично для царичан — невдало. Після першого тайму вони програвали, пропустивши один гол. Але в другому таймі зуміли зрівняти рахунок. А долю матчу вирішив Євген Васько, який за три хвилини до фінального свистка потужним ударом увігнав м’яча в «дев’ятку» воріт «Грізлі».

Після цієї перемоги царичанська «Оріль» вийшла на третє, призове місце. І оскільки в двох заключних турах нашим землякам будуть протистояти колективи з нижньої частини турнірної таблиці, то царичани із повним правом можуть сподіватися на бронзові» нагороди в обласних змаганнях.

Але не будемо загадувати наперед. Як кажуть футболісти», м’яч круглий», усе в руках, точніше — в ногах наших земляків.

Автор: Євгеній Стратій, голова ФСТ «Колос»
14 лютого 2020, 19:11 | Царичанка | Спорт і здоров'я