Ляшківка спортивна: є два нових поля для футболістів

Ляшківка спортивна: є два нових поля для футболістів

У 2020 році на території Ляшківської об’єднаної громади з’явилося одразу два нових спортивних об’єкти. На футбольному полі в Ляшківці вже тренуються місцеві школярі.

Ідея збудувати на території Ляшківської громади два футбольних майданчики зі штучним покриттям виникла ще в минулому році. Розповідає голова місцевої громади Юлія Омелян:

— За кілька років, що минули з моменту створення нашої, першої в Царичанському районі, громади, нам вдалося зробити багато хорошого для розвитку інфраструктури всіх населених пунктів, що входять до її складу. У освіту та медицину були вкладені десятки мільйонів гривень. У нас тепер є прекрасні школа й дитсадок, медичні заклади, де люди можуть отримати першу допомогу. Вулиці сіл освітлені, дороги ремонтуємо і утримуємо. Для того, щоб отримати більшість необхідних людям послуг, вже немає потреби їхати в Царичанку чи навіть у Дніпро. Для цього був збудований і працює центр з надання адміністративних послуг. Але ж люди повинні мати можливість розвиватися багатогранно, у тому числі й займатися фізкультурою. А який найпопулярніший вид спорту в нашій місцевості? Правильно — футбол. Тому й вирішили для молоді збудувати два футбольних поля. При цьому була поставлена чітка мета — грати у футбол на хорошому полі повинні не лише ляшківські футболісти, а й спортсмени із Залелії.

Футбольні майданчики зі штучним покриттям у Ляшківці та Залелії були збудовані майже одночасно. Вартість кожного з них — 1 мільйон 400 тисяч гривень. Роботу виконали робітники приватного підприємця Солтиса із Полтави.

На майданчику поряд із ляшківською школою вже тренуються місцеві футболісти. Поле в Залелії буде відкрите для ігор через кілька днів. Будівельники попрохали трішки почекати, щоб матеріали, на яких утримується штучний газон, повністю висохли.

Юлія Омелян резюмує:

— Наші футболісти із Залелії часто їздять грати в футбол у сусіднє село Канави, що в Кобеляцькому районі. І не втомлюються хвалити тамтешнє поле зі штучним покриттям. Зараз вони отримали не гірше. Можливо, на матч, присвячений відкриттю майданчика, запросять сусідів.

У наступному році навколо майданчика в Ляшківці з’явиться бігова доріжка для занять легкою атлетикою.


Автор: Ігор Філоненко

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.