Hyundai дасть Україні $2 млн на швидкісні шляхи

Hyundai дасть Україні $2 млн на швидкісні шляхи

У компанії заявили, що готові надати фінансування для кількох проектів. Особливо зацікавлені в будівництві швидкісної залізниці і постачанні 10 нових швидкісних електричних поїздів.

Південнокорейська компанія Hyundai виділить Україні на грантовій основі 2 мільйони доларів на розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування (пре-ТЕО) для будівництва швидкісної залізниці євроформату. Про це в понеділок, 22 лютого, заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій під час форуму Україна 30. Інфраструктура.

"У березні в нас виїжджає (у Корею. - Ред.) делегація із представників Міністерства інфраструктури і представників Укрзалізниці. Там будуть підписані, зокрема, меморандуми... Виділяють грантів 2 мільйони доларів на розробку пре-ТЕО для реалізації цього проекту, також підписуються угоди про співпрацю - і готуємо міжурядову угоду, щоб реалізувати цей дуже масштабний проект", - розповів Криклій.

Пізніше віце-президент підрозділу комерційного транспорту і енергетики Hundai Юн Сук Чой під час відеовключення на форумі також висловив підтримку компанії в розвитку галузі залізничного транспорту в Україні.

"Для створення залізничної галузі в Україні корпорація Hyundai як довгостроковий партнер бажає приєднатися до вашого плану розвитку. На цьому етапі ми готові надати фінансування кільком проектам. Особливо ми зацікавлені в будівництві швидкісної залізниці і постачанні нових 10 швидкісних електричних поїздів з 90 вагонами HRCS2".

Він зазначив, що в компанії очікують підтримки проектів з боку уряду Кореї - мова йде про надання Україні 10 швидкісних поїздів.

23 лютого, 10:55 | Полтавщина | Фінанси

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.