Олександр Хижняк здобув "золото" на міжнародному турнірі з боксу в Болгарії

Боксер із Полтави Олександр Хижняк виборов золоту медаль на міжнародному турнірі «Странджа» в столиці Болгарії Софії.

25-річний боксер став триразовим переможцем турніру. Про це повідомляє Федерація боксу України.

27 лютого пройшли заключні поєдинки міжнародного турніру класу «А» «Странджа 2021», який протягом останнього тижня проходив у столиці Болгарії.

У трьох боях на турнірі Хижняк здобув дві дострокові перемоги і один раз виграв за очками.

Змагання відбувалися вже у 72-й раз поспіль і є найстарішими в Європі. Загалом участь у цьогоріному турнірі брали понад 30 країн фактично з усіх континентів планети, і саме «Странджа 2021» став одним із ключових етапів для збірних команд у підготовці до майбутніх Олімпійських ігор та  ліцензійних турнірів на Ігри.

Національна збірна України завоювала на ньому шість медалей, серед яких одна золота, три срібні та дві бронзові нагороди.

1 березня 2021, 16:43 | Полтавщина | Спорт і здоров'я