«Полтавську арбалетчицю» перевели у психіатричну лікарню

«Полтавську арбалетчицю» перевели у психіатричну лікарню

Згідно з висновком експерта, 19-річна Таїсія Петрова страждає на хронічне психічне захворювання та потребує примусового лікування — суд перевів із СІЗО до психіатричної лікарні дівчину, яка стріляла з арбалета у викладачів 11-ї школи.

19 жовтня Київський районний суд Полтави задовольнив клопотання слідчого та перевів із СІЗО в психіатричну лікарню 19-річну Таїсію Петрову, яка поранила з арбалета двох викладачів 11-ї школи. Про це пише ІВ «Полтавщина», посилаючись на Єдиний державний реєстр судових рішень.

Нагадаємо, що 6 вересня на території 11-ї школи, за адресою вул. Маршала Бірюзова, 64, дівчина з зеленим волоссям поранила двох педагогів з арбалета. Першу потерпілу нападниця поцілила у спину, другу — в руку. Пізніше з’ясувалося, що з арбалета стріляла 19-річна Таїсія Петрова, яка навчалася у цій школі до 4-го класу.

8 вересня Київський райсуд Полтави взяв під варту Таїсію Петрову.

Відповідно до матеріалів справи, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом закінченого замаху на умисне вбивство двох осіб (ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 ККУ). В рамках провадження провели комплексну судова психолого-психіатричну експертизу. 18 жовтня слідчий отримав висновок цієї експертизи, в якому було зазначено, що Таїсія Петрова на момент вчинення злочину страждала на хронічне психічне захворювання — параноїдну шизофренію, галюцинаторно-параноїдний синдром з безперервним перебігом. Це захворювання позбавляло дівчину здатності усвідомлювати свої дії та керувати ними. Крім того, хвороба і зараз не дає їй такої можливості.

Тож експерт прийшов до висновку, що дівчина потребує застосування примусових заходів медичного характеру — госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги з посиленим наглядом.

22 жовтня, 15:38 | Полтава | Кримінал

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.