У міській лікарні ведуть прийом гінекологи з Харкова

У міській лікарні ведуть прийом гінекологи з Харкова

Лікарі приймають пацієнток у гінекологічному відділенні.

13 травня у соцмережі Фейсбук на сторінці «Кобеляцька міська лікарня» з’явилося важливе повідомлення для мешканок та гостей громади. У ньому, зокрема, йшлося, що медичний заклад має унікальну можливість запропонувати пацієнткам послуги висококваліфікованих спеціалістів, які працюють на базі хірургічно-гінекологічного відділення КНП «Кобеляцька міська лікарня».

Прийом пацієнток проводитися щовівторка та щочетверга з 9:00 до 14:00.

Консультативну і практичну меддопомогу дівчатам та жінкам надаватимуть двоє лікарів із Харкова.

Сергій Карташов — професор, доктор медичних наук, завідувач кафедри акушерства, гінекології та онкологічної гінекології Харківської медичної академії післядипломної освіти. Лікар має практичний досвід та знання у сфері діагностики й лікування гінекологічної патології. Сергій Михайлович провів більше 10 тисяч оперативних втручань, використовуючи сучасні хірургічні методи.

Також пацієнтів оглядатиме Марина Карташова, кандидат медичних наук, лікар акушер-гінеколог, дитячий гінеколог, лікар УЗД, клінічний онколог, асистент кафедри акушерства та гінекології №1 Харківського національного медичного університету.

Крім того, на базі Кобеляцької міської лікарні пацієнткам пропонують обстеження на апараті УЗД, проведення кольпоскопії з метою попередження та раннього виявлення захворювань жіночих статевих органів. При необхідності медики здійснюватимуть оперативні втручання.

Для попереднього запису на прийом до лікарів потрібно звертатись з 8:00 до 15:00 за телефоном (066)938-57-42, Світлана Володимирівна.


Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»

Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.