Спортсмени продовжують збирати кошти для армії

У суботу, 11 червня, в Кобеляцькій і Білицькій громадах були зіграні благодійні футбольні матчі на підтримку Збройних Сил України.

Нагадаємо, що працівники Кобеляцької міської ради ініціювали проведення товариських ігор, аби зібрати кошти на придбання тепловізора для 72‑ї окремої механізованої бригади. У ній проходить службу житель Кобеляцької громади, який через рідних попрохав кобелячан допомогти в придбанні оптико-електронного приладу.

4 червня в рамках проєкту «Тепловізор для наших захисників» на міському стадіоні відбулася гра між підгорянським «Прапором» і шенгурівським «Ланом», а в Павлівці був проведений міні-футбольний турнір за участю шести команд. Усього вдалося зібрати 12 720 гривень.

Минулої суботи благодійні футбольні матчі продовжилися. 11 червня в Кобеляках, на міському стадіоні, зустрічалися дві пари команд. О 16:00 товариський матч провели підгорянський «Прапор» і царичанська «Свобода». Підгоряни упевнено перемогли гостей із Дніпропетровської області з рахунком 2:0.

По завершенню цього поєдинку, о 18:00, на поле вийшли мідянівський «Урожай» і лутовинівська «Спарта». Команда Василя Гордійка була фаворитом матчу. І за дві 45‑хвилинки мідянівські футболісти забили у ворота гостей три м’ячі, при цьому не пропустивши жодного.

Під час ігор глядачі могли зробити добровільні внески на підтримку Збройних Сил України. Усього в скриньку вкинули 9678 гривень.

«Альтаїр» грав проти «Динамо»

Кошти на підтримку Збройних Сил збирають і в Білицькій громаді. 4 червня в Біликах відбувся справжній турнір за участю футболістів із Кобеляцької, Решетилівської ОТГ і місцевих «зірок».

За результатами зіграних матчів, перше місце здобули спортсмени з Червоних Квітів, другими стали біличани, третіми — представники Іванівки, четверту сходинку посіла збірна із Дрижиної Греблі, п’ятою була решетилівська «Фортуна».

Минулими вихідними спортивний захід проводили в Бутенках. Суботній вечір теж був спекотним. Адже о 16:30 стартувала гра між місцевим «Альтаїром» і «Динамо» з Решетилівки.

Перед матчем присутніх привітав голова Білицької територіальної громади Микола Скрильник. Він подякував усім, хто долучився до організації та проведення спортивного заходу, а командам побажав перемоги.

У перерві між таймами глядачів розважали місцеві артисти. Жодній із команд не вдалося забити гола. Та не дивлячись на результат матчу, глядачі й спортсмени активно долучилися до благодійності і зібрали 6000 гривень.

Також минулої суботи розпочався перший етап кубка відкриття. У Марківці відбувся благодійний футбольний турнір за участю чотирьох команд із Дрижиної Греблі, Марківки, Вітрової Балки та Бутенок. А в Червоних Квітах кращих визначали серед місцевих футболістів та гостей з Біликів, Іванівки, Чорбівки. За час проведення ігор було зібрано 900 гривень.

Фінальний етап кубка відкриття відбудеться 18 червня в Дрижиній Греблі, о 10:00. Змагатимуться команди, які посіли перші та другі місця в своїх групах: Червоні Квіти, Білики, Дрижина Гребля й Марківка.

Зібрані кошти організатори витратили для закупівлі інвентарю військовим.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
16 червня 2022, 11:11 | Кобеляки | Спорт і здоров'я