Серію благодійних матчів продовжили «Прапор» і «Сокіл»

Команди з Кобеляцької і Білицької громад зіграли на міському стадіоні «Колос».

У Кобеляцькій громаді триває збір коштів для потреби військовослужбовців Збройних Сил України. З цією метою працівники Відділу культури, туризму, молоді та спорту міської ради організовують благодійні футбольні матчі.

9 липня на стадіоні «Колос» відбувся футбольний матч між командами «Урожай» (Мідянівка) та «Гірник-спорт» (Горішні Плавні). Поєдинок завершився переконливою перемогою мідянівців із рахунком 6:0. Протягом двох таймів було зібрано 8 528 гривень.

Минулої суботи на міському стадіоні проходив черговий благодійний поєдинок між підгорянським колективом «Прапор» та білицьким «Соколом».

Матч стартував із виконання гімну та привітання футболістів.

Фактично до завершення поєдинку пальму першості тримали «прапоряни». Та на останній хвилині «соколи» забили гол, зрівнявши рахунок. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічию, 2:2.

Під час матчу вдалося зібрати 1638 гривень. Ці кошти використають на підтримку військових.

Автор: Олександр ДІДЕНКО, «ЕХО»
20 липня 2022, 18:57 | Кобеляки | Спорт і здоров'я