Збірна Полтавщини здобула 7 медалей на чемпіонаті України з вільної боротьби

На юніорському чемпіонаті України з вільної боротьби (до 20 років), що проходив у Звягелі на Житомирщині, спортсмени з Полтавської області зайняли третє місце в загальнокомандному заліку.

Про досягнення наших спортсменів повідомили у Полтавській ОВА.

На цих змаганнях представники Полтавщини здобули сім медалей. Золоті нагороди вибороли Надія Соколовська в категорії до 72 кг та Богдан Олексієнко в категорії до 79 кг. Срібні медалі здобули Данило Тягло (57 кг), Кирило Терновий (125 кг), Микита Ріяко (97 кг) та Максим Бугаєць (92 кг). Бронзову медаль здобув Богдан Олійник (70 кг).

Ці змагання також слугували відбором для майбутніх чемпіонатів Європи та світу. Підготовку спортсменів до турніру забезпечили тренери Володимир Соколовський, Володимир Пономарьов, Шакро Маркарян та Іван Блащак.