Полтавщина отримала 3 автомобілі для допомоги новонародженим

Полтавщина отримала 3 автомобілі для допомоги новонародженим

Три медзаклади первинної ланки Полтавщини отримали автівки для медико-соціальної допомоги дітям із перших днів життя.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.

«Три медзаклади первинної ланки Полтавщини отримали автівки для медико-соціальної допомоги дітям із перших днів життя. Транспорт передав ЮНІСЕФ у межах спільної програми з Міністерством охорони здоровʼя “Турбота з народження вдома”. До такої ініціативи першими долучилися три громади області – Сенчанська, Білицька та Гребінківська», – розповів Філіп Пронін.

Автівки використовуватимуть для візитів до родин у віддалених населених пунктах. Патронажні медсестри допомагатимуть сім'ям не лише у звичних питаннях догляду за дитиною, а й щодо імунізації, грудного вигодовування, харчування, гігієни, позитивного батьківства.

«Ця автівка допоможе охопити більше вагітних та сімей з дітьми патронажними оглядами. Патронажна медсестра працюватиме з кожною сім’єю індивідуально. Це й вагітні жінки, й родини з немовлятами. Вона допомагатиме матері налагодити грудне вигодовування, організувати безпечне та комфортне середовище для дитини», – розповіла директор Центру первинної медико-санітарної допомоги Білицької селищної ради Ольга Луцько.


Додати коментар

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.